Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Kawalerów Maltańskich w Bartoszycach

SZOK     SZKOLNY OŚRODEK KARIERY     SZOK
NASI PARTNERZY


ohp

Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Punkt Pośrednictwa Pracy przy OHP
11-200 Bartoszyce, ul. Hubalczyków 2 tel.: 89 762 03 48

Młodzieżowe Centrum Kariery

realizuje szereg działań zmierzających do wzbogacenia wiedzy i umiejętności młodzieży w zakresie planowania przyszłości zawodowej i poruszania się po rynku pracy, m.in.: przygotowywanie młodzieży do wejścia na rynek pracy; wyrobienia w niej nawyku samokształcenia i kształcenia ustawicznego; nauka podstawowych zasad ekonomii i funkcjonowania biznesu; możliwość praktycznego sprawdzenia zdobytej wiedzy np. pozwalając budować młodym ludziom „mini przedsiębiorstwa” lub „inkubatory przedsiębiorczości”; wyrabianie aktywnego stosunku do życia, nawyków komunikacji i pracy w grupie.

Ponadto Młodzieżowe Centra Kariery gromadzą, opracowują i aktualizują informację edukacyjno-zawodową i współpracują w ramach tworzonej Platformy Programowej OHP dla młodzieży z Mobilnymi Centrami Informacji Zawodowej, Szkolnymi Ośrodkami Kariery i innymi instytucjami i organizacjami wspierającymi poradnictwo zawodowe w lokalnym środowisku.

e-mail: mck.bartoszyce@ohp.pl      doradca zawodowy: Magdalena Jaszak

Punkt Pośrednictwa Pracy

zajmuje się pośrednictwem pracy, poradnictwem zawodowym oraz krótkoterminowym zatrudnianiem uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów oraz osób do 26 roku życia. Poszukują i gromadzą oferty pracy stałej i krótkoterminowej, prowadzą ewidencję osób bezrobotnych, tworzą banki informacji o zawodach, na które jest zapotrzebowanie na miejscowym rynku pracy, udzielają porad na temat możliwości zdobycia zawodu lub dokonania reorientacji zawodowych, kierują na kursy zawodowe lub przekwalifikowania zawodowego.
Pośrednik pracy: Barbara Magda

Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna   

 

ul. Limanowskiego 13, 11- 200 Bartoszyce

Telefon/fax: 89 762 28 06

E-mail: pppbce@o2.pl

Poradnia czynna w godzinach: 7.30-18.00

Sekretariat czynny w godzinach: 7.30-15.30

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna  udziela pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom.

Ze wsparcia mogą skorzystać dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i placówek z  powiatu bartoszyckiego. W przypadku dzieci najmłodszych istotne jest kryterium zamieszkania (teren powiatu bartoszyckiego).

Jakie są zasady przyjmowania? 

  • Usługi są bezpłatne.
  • Korzystanie z nich jest dobrowolne.
  • Wizyty nie wymagają skierowań -umawiane są  na podstawie złożonego przez rodzica / opiekuna prawnego wniosku


Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycachpup
11-200 Bartoszyce ul. Grota Roweckiego 1,  tel.: 89 762-62-21

prartnerzy