This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Kawalerów Maltańskich w Bartoszycach

SZOK     SZKOLNY OŚRODEK KARIERY     SZOK
NASI PARTNERZY


ohp

Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Punkt Pośrednictwa Pracy przy OHP
11-200 Bartoszyce, ul. Hubalczyków 2 tel.: 89 762 03 48

Młodzieżowe Centrum Kariery

realizuje szereg działań zmierzających do wzbogacenia wiedzy i umiejętności młodzieży w zakresie planowania przyszłości zawodowej i poruszania się po rynku pracy, m.in.: przygotowywanie młodzieży do wejścia na rynek pracy; wyrobienia w niej nawyku samokształcenia i kształcenia ustawicznego; nauka podstawowych zasad ekonomii i funkcjonowania biznesu; możliwość praktycznego sprawdzenia zdobytej wiedzy np. pozwalając budować młodym ludziom „mini przedsiębiorstwa” lub „inkubatory przedsiębiorczości”; wyrabianie aktywnego stosunku do życia, nawyków komunikacji i pracy w grupie.

Ponadto Młodzieżowe Centra Kariery gromadzą, opracowują i aktualizują informację edukacyjno-zawodową i współpracują w ramach tworzonej Platformy Programowej OHP dla młodzieży z Mobilnymi Centrami Informacji Zawodowej, Szkolnymi Ośrodkami Kariery i innymi instytucjami i organizacjami wspierającymi poradnictwo zawodowe w lokalnym środowisku.

e-mail: mck.bartoszyce@ohp.pl      doradca zawodowy: Magdalena Jaszak

Punkt Pośrednictwa Pracy

zajmuje się pośrednictwem pracy, poradnictwem zawodowym oraz krótkoterminowym zatrudnianiem uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów oraz osób do 26 roku życia. Poszukują i gromadzą oferty pracy stałej i krótkoterminowej, prowadzą ewidencję osób bezrobotnych, tworzą banki informacji o zawodach, na które jest zapotrzebowanie na miejscowym rynku pracy, udzielają porad na temat możliwości zdobycia zawodu lub dokonania reorientacji zawodowych, kierują na kursy zawodowe lub przekwalifikowania zawodowego.
Pośrednik pracy: Barbara Magda

Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna   

 

ul. Limanowskiego 13, 11- 200 Bartoszyce

Telefon/fax: 89 762 28 06

E-mail: pppbce@o2.pl

Poradnia czynna w godzinach: 7.30-18.00

Sekretariat czynny w godzinach: 7.30-15.30

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna  udziela pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom.

Ze wsparcia mogą skorzystać dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i placówek z  powiatu bartoszyckiego. W przypadku dzieci najmłodszych istotne jest kryterium zamieszkania (teren powiatu bartoszyckiego).

Jakie są zasady przyjmowania? 

  • Usługi są bezpłatne.
  • Korzystanie z nich jest dobrowolne.
  • Wizyty nie wymagają skierowań -umawiane są  na podstawie złożonego przez rodzica / opiekuna prawnego wniosku


Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycachpup
11-200 Bartoszyce ul. Grota Roweckiego 1,  tel.: 89 762-62-21

prartnerzy